Gratis standardfrakt på alle ordrer Bruk NORDLYS17 i kassen og få 17 % rabatt på alt.
E-postsupport@nordiskbelysning.living
Hjem /Dyberg Larsen /Dyberg Larsen GU10 lyspære 3-trinn 5W dimbar
Dyberg Larsen GU10 lyspære 3-trinn 5W dimbar
Dyberg Larsen GU10 lyspære 3-trinn 5W dimbar
Dyberg Larsen

Dyberg Larsen GU10 lyspære 3-trinn 5W dimbar

3.7 (3)
109,25 kr

GU10-lyspære på 5W med 3-trinns dimming. Bytt lysstyrke med vanlig bryter.


På lager
- 1 +
Bare 9 igjen på lager.

Kjøp flere og betal mindre

· Gratis levering 30 dagers returrett · support@nordiskbelysning.living

Kategorier : Dyberg Larsen

SKU : NOR-DYB-655

Beskrivelse

Lyspære til lamper med GU10-sokkel. Pæren dimmer i tre trinn med vanlig av og på-bryter. Effekt 5W, lysstyrke i lumen og lysvarme i kelvin etter pæretypen, sokkelmål i centimeter.

Dimming uten dimmer hjemme

Klikk bryteren av og på for å veksle mellom trinnene. Praktisk der du mangler veggdimmer, også i mange utelamper med GU10.

Sjekk sokkel før bestilling

Se at lampen tar GU10 med to pinner og at skjerm tåler diameteren. Slå av strøm før bytte og la gammel pære kjøles ned.

Sendes med gratis verdensomspennende frakt på 4–7 virkedager, med enkel retur og støtte på e-post i ukedager fra teamet i Norge.

Funksjoner
  • 3-trinns dimming med vanlig bryter

  • 5W LED med lavt strømforbruk

  • GU10-sokkel til mange lamper

  • Effekt: 5W

  • Sokkel: GU10

  • Funksjon: 3-trinns dimming

  • Selger: Nordisk Belysning

Ofte stilte spørsmål
Trenger jeg dimmer for å bruke trinnene?

Nei, du bytter trinn ved å slå bryteren av og på.

3.7 (3)
5 0
4 2
3 1
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
3
3.0
q**y
Verifisert

Lys helt ok, gjør det det skal.

4.0
f**p
Verifisert

Praktisk å kunne dempe uten noe ekstra styr.

4.0
m**w
Verifisert

Bytter fint mellom styrkene med bryteren.

Relaterte produkter
Vis alle
1 138,50 kr 769,01 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe blå G9
1 138,50 kr 769,01 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe blå G9
1 253,50 kr 822,37 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe blå LED
5.0 (1)
4.0 (1)
4.0 (1)
5.0 (1)
4.0 (1)
1 138,50 kr 769,01 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe karry G9
5.0 (1)
1 138,50 kr 769,01 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe krom G9
4.0 (1)
1 138,50 kr 769,01 kr
Dyberg Larsen Haipot bordlampe krom G9
4.0 (1)
Betaling Vi godtar: Kredittkort · PayPal
Retur innen 30 dager

Varer returneres i posten. Du får full refusjon.

Gratis frakt

Alle ordre sendes gratis. Levering tar 4-7 virkedager verden over.

Sikker betaling

Vi tar kredittkort og PayPal. Kassen er sikker.

NORDLYS17 gir 17 %

Bruk NORDLYS17 i kassen. Du får 17 % rabatt på alt.